ما راه حل هایی
برای کسب و کار شما
ارائه می دهیم

عضویت ناشرین خدمات ما

درباره ما

ما مشوق و حامی مردم برای خرید بیشتر کتاب و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی هستیم.کتاب پلاس تنها استارت آپ در حوزه کتاب فیزیکی است که برای کمک به صنعت نشر کشورو ارائه راه کار هایی موفق که برگرفته از تجربیات ناشران بزرگ در سراسر دنیا ، ورود صنعت نشر به دنیای مجازی و افزایش فروش و بهره برداری،مبادرت به کدینگ کتاب ها و ارائه خدمات به ذینفعان کتاب مینماید.

ناشران در این سامانه می توانند خدماتی را همراه با کتاب های خود، جهت ترغیب بیشتر مخاطبان ارائه کنند

خدمات تشویقی

ناشران میتوانند با کدینگ کتاب های شان موشق های جدید از قبیل ارائه تخفیف برای خرید بعدی، اهدا هدیه نقدی و غیر نقدی و برگزاری قرعه کشی برای خریداران کتاب خود ارائه نماید.

خدمات محتوایی کتاب

خریداران کتاب میتوانند از طریق خرید کتاب و ثبت برچسب پشت آن به فایل های الکترونیکی مکمل آن و همچنین نظرات محتوایی که خریداران قبل و سفیران کتاب گذاشته اند دسترسی داشته باشند و خودنیزمبادرت با اضافه کردن نقدکتاب،معرفی و خلاصه محتوایی در کتاب نماید و از ناشران کتاب امتیازات ویژه دریافت کنند.

خدمات کتاب پلاسی

خریداران کتاب میتوانند علاوه بر خدمات ناشر از کدهای تخفیف و امتیازات و هدایایی که حامیان کتاب درکتاب پلاس قرار داده اند نیز بهره مند شوند.

کتاب پلاس چه راهکارهایی برای اجرای برنامه های بازاریابی دارد؟

تیم فنی و بازاریابی کتاب پلاس در تمامی رویدادهای عمومی مانند نمایشگاه کتاب و هفته کتاب و اقتصادی مانند جشن امضا،رونمایی و جشنواره های مناسبتی درکنارشما خواهدبود.چرا که جذب کاربر هدف مشترک ماست این تیم در برنامه ریزی رویداد ها و اجرای کمپین های دیجیتال مارکت درکنارناشر است و علاوه بر اینکه قسمتی از هزینه های رویدادهای عمومی در اجرا را برعهده میگیرد ، در رویدادهای اختصاصی دربرنامه ریزی و مشاوره به صورت رایگان در کنار ناشر خواهد بود.

استراتژی های ما برای ناشران چیست؟

ما برای ورود ناشران به فضای دیجیتال و بهره برداری از آن برای فروش کتاب و موفقیت در کسب و کار فعلی و همچنین تعبیر استراتژی تدافعی ناشران برای جلوگیری از نابودی دستاوردهایشان در فضای مجازی به یک استراتژی موفق تهاجمی که میتوانند در این فضا علاوه بر مستمری بیشتری را به سمت کسب و کار خود جذب کنند بلکه میتواند از مشتری بابت محتوای الکترونیکی مکمل کتاب که در اختیار مخاطب قرار میدهد در آمد قابل ذکر را داشته باشد.

کتاب پلاس صرفا ارائه یک نرم افزار نیست اگرچه استفاده از نرم افزار آن برای ناشران رایگان است. کتاب پلاس تنها راه کار برای فروش فعلی کتاب نیست اگرچه با کدینگ کتاب ناشران میتوانند علاوه بر ارتباط با مخاطبان خود آنهارا نسبت به کتاب ها و رویدادهایشان وفادارتر سازند.

کتاب پلاس یک راه است که تیم آن به همراه سرمایه گذاران آن در کنار ناشران بزرگ برای ایجاد فرصت های جدید در فضای مجازی پیش میروند تا در سود ایجاد شده و بهره گیری از آن فرصت ها مشترک باشند.

خدمات کتاب پلاس به ناشران به شرح زیر می باشد

کتاب پلاس صرفا به میزان برچسبی که ناشر تهیه مینماید خدمات زیر را به صورت رایگان به ناشران عضو متناسب با سطح مشارکت آنها ارائه مینماید :

باشگاه مشتریان

شناخت مشتری و سفیران و رصد فعالیت آنها و امتیازی که دریافت نموده اند و اجرای تبیین سیاست های تشویقی برای آنها.

سیستم ارتباط با مشتری

ارسال پیام داخلی و پیامک و ایمیل به کاربران و اطلاع رسانی خدمات جدید .

آموزش مجازی و یاد گیری مبتنی برکتاب

کتاب پلاس فضایی را در اختیار سفیران شما قرار میدهد که بتوانند در آن به جذب مخاطب و ارائه محتوای مکمل خود به مخاطب نائل شود

خدمات دیجیتال مارکتینگ

این خدمات به صورت رایگان در جهت مشاوره و برنامه ریزی برای رویداد ها و جشنواره های اختصاصی ناشرمیباشد

برگزاری قرعه کشی سالیانه و فصلی

کتاب پلاس نیز در سال و به صورت فصلی در رویدادهای عمومی قرعه کشی خواهد داشت کاربران با ثبت برچسب در این قرعه کشی ها شرکت نماید.

تولیدمحتوای الکترونیکی

تیم کتاب پلاس برای ناشرانی که مشارکت طلایی یا نقره ای دارند به تولید محتوا برای تعدادی از کتاب هایشان طبق تعرفه و به صورت رایگان صورت میگیرد.

جذب حامیان

جذب حامیان برای کتاب های شما جهت ترویج مطالعه و مسئولیت های اجتماعی

تولید محتوا

تولید محتوای الکترونیکی مکمل کتاب.

جشنواره و همایش های برگزار شده

  • همه
  • من دوستدار کتابم 97
  • مهربان با کتاب 98
  • من دوستدار کتابم 98

عضویت ناشران بزرگ درکتاب پلاس