ما در کنارتان هستیم برای گذار کتابفروشی شما از بحران کرونا

عضویت کتاب فروشی ها خدمات ما

درباره این روزها

سخت‌ترین شرایط، شرایطی است که ما انسان‌ها را در معرض « از دست دادن» قرار می‌دهد. همه ما از زمانی که بدنیا می‌آییم در معرض از دست دادن هستیم . انطباق پذیری فرآیند عجیبی است. دردآور اما کمک‌کننده است . به شرط اینکه شرایط را بپذیریم و اجازه دهیم زندگی در درونمان به جریان خودش ادامه دهد، حتی اگر زندگی در بیرون از ما، شبیه آن چیزی نباشد که می‌خواستیم. این روزهای بهاری، دقیقا به همین شکل است یعنی شبیه به آن چیزی نبود که می‌خواستیم. و ذهن و مشاممان را طعمی آغشته از ترس و تلخی پرکرده است. ویروسی کوچک که همه‌ ما را در معرض « از دست دادن » قرار داده است .اما زندگی جریان دارد چون انطباق پیدا می‌کند و راهی دیگر برای بقا پیدا می‌کند. برای اینکه منطبق شویم باید واقعیت را درک کنیم . باید تمرین پذیرش کنیم و سپس راهی دیگر پیدا کنیم. در این روزهای سخت‌تر اما کتاب پلاس با تمام توان آمده است تا با حمایت از کتابفروشی های محلی، مسیر انطباق پذیری را برای ادامه کار آن‌ها هموار تر کند.

خدمات ویژه کتابفروشی ها

خدمات فروش آنلاین

در این سایت کتابفروشان صرفا با ثبت نام می توانند سفارشها را در هرساعتی از شبانه روز دریافت نمایند و بعد از آماده سازی سفارشها آنرا به پیک مورد نظر کتاب پلاس تحویل دهند تا به دست مشتری آنها برساند.

خدمات باشگاه مشتریان

کتابفروشی ها با مشارکت خود در این طرح از مزایای باشگاه مشتریان بهره مند می شوند و خریداران آنها میتوانند خدمات و تخفیف های بیش از 15 موسسه را دریافت نمایند.

خدمات ترویجی

با عضویت در سامانه کتاب پلاس کتابفروشی ها می توانند جشنواره ها و پویش های مطالعاتی اختصاصی خود را در فضای مجازی برگزار نمایند که این امر می تواند منجر به خرید از کتابفروشی ویا عضویت در باشگاه مشتریان آن کتابفروشی شود.حذف دردسرهای فروش آنلاین! ۰ تا ۱۰۰ فرآیند با ما!

در این سامانه ، کتابفروشان صرفا با ثبت نامی ساده می توانند سفارش‌ها را در هرساعتی از شبانه روز دریافت نمایند و بعد از آماده سازی سفارش‌ها آنرا به پیک مورد نظر کتاب پلاس تحویل دهند تا به دست مشتری آنها برساند. شما نه درگیر ثبت‌نام‌های چند مرحله‌ای و زمان‌بر خواهید شد و نه درگیر سر و کله زدن و پیدا کردن یک پیک مناسب و معتبر و نه درگیر چالش‌های رضایتمندی مخاطبان از کتاب ارسال شده ! وظیفه ما، حذف دردسرهای فروش آنلاین و رضایتمندی مخاطبان و کتابفروشان است .

خدمات ترویجی چیست؟ مگر کتاب هم خدمات پس از فروش می‌تواند داشته باشد؟

با عضویت در سامانه کتاب پلاس، کتابفروشی‌ها می‌توانند جشنواره ها و پویش های مطالعاتی اختصاصی خود را در فضای مجازی برگزار نمایند که این امر می تواند، منجر به خرید بیشتر از کتابفروشی ویا عضویت در باشگاه مشتریان آن کتابفروشی شود. یعنی با خرید یک کتاب نه تنها از کدهای تخفیف اختصاصی برخوردار خواهند شد بلکه کتابفروشان می‌توانند ارتباط خود را با کتابخوانان حفظ کنند و با برگزاری جشنواره‌ها و پویش‌های مختلف، مسیر ارتباطی و فروش خود را توسعه دهند. ما در این مسیر هم همراه شما هستیم و تمامی اقدامات این مسیر هم برای شما آماده‌ کرده‌ایم.

کتاب پلاس چه راهکاری برای مقابله با آسیب های پدیده کرونا به کتابفروشی ها دارد؟

تیم کتاب پلاس در بحران کرونا کتابفروشی‌‌‌‌‌‌‌ها را هچون گذشته تنها نمی‌گذارد و با حمایت بانک پاسارگاد برنامه ویژه ای تدارک دیده است و سامانه فروش آنلاین کتابفروشی ها را با همکاری شما عزیزان راه اندازی خواهد کرد. کتاب پلاس با حمایت بانک پاسارگاد در تلاش است که بدون حضور مشتریان در کتابفروشی رابطه آنها را با کتابفروشی ها حفظ و آنها را برای یک حضور پررنگ‌تر بعد از کمرنگ‌شدن پدیده کرونا آماده نماید. چرا که با پیوستن کتابفروشی‌ها، به حوزه فروش، نیازهای کتابخوانان بدون حضور در کتابفروشی مرتفع می‌شود و کتابفروشان عزیز می توانند از خدمات و مزایای باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند و در صورت تمایل، میتوانند اعتباری برای خرید بعدی در اپلیکیشن کیپاد ( کیف پول بانک پاسارگاد) به خریداران خود ارائه نمایند. این اقدام یعنی حفظ بازارهای سنتی و ورود به بازار معرفی و فروش آنلاین کتاب‌ها!چرا باید کتابخوانان، از سرویس آنلاین شما کتابفروشان استفاده کنند؟

کتابفروشی ها با مشارکت خود در این طرح از مزایای باشگاه مشتریان بهره مند می شوند و خریداران آنها میتوانند خدمات و تخفیف های بیش از 15 موسسه را دریافت نمایند. یعنی کتابخوانان با خرید یک کتاب از شما، هم باعث افزایش رونق کسب و کار شما می‌شوند و هم به صورت کاملا رایگان، تخفیف بیش از ۱۵ موسسه را هدیه می‌گیرند و هم از خدمات پس از فروش کتاب ( خدمات ترویجی ) برخوردار می‌شوند.

مزایای طرح برای کتابفروشی ها

راه اندازی فروش آنلاین با همکاری کتاب پلاس و فروش کتاب در هر ساعت از شبانه روز

امکان ارائه اعتبار به خریداران کتاب برای خرید بعدی از کتابفروشی بعد از بحران

بهره مندی خریداران از جوایز بانک پاسارگاد در کیف پول پاسارگاد (کیپاد)

استفاده از دو میلیون تومان اعتبار استفاده خدمات کتاب پلاس در زمان بحران

تحویل سفارش از کتابفروشی به مشتریان توسط کتاب پلاسعضویت کتاب فروشی ها

تماس با ما

تهران – میدان انقلاب اسلامی – خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی
تلفن: 66463540

درباره ما

کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است، با همان دغدغه‌ها و ناملایمتی‌ها، که قصد دارد بدون کنار زدن و رقابت با ساختار فعلی در کنار همه ذینفعان کتاب و فعالان نشر با ارائه راهکارهای نوآورانه و فناورانه به همه کتابفروشان کمک کند تا بتوانند ضمن حفظ بازارهای موجود، در فضای مجازی حضور یافته و از ابزارهای آن برای بازاریابی ، جذب و حفظ مشتریان استفاده نمایند. یعنی به زبان ساده، کتاب پلاس قصد دارد تا از تمامی کتابفروشان به اندازه برابر و با توجه به نیاز کتابخوانان، حمایت کند، فروش فیزیکی و فعلی آن‌ها حفظ و برای توسعه و گسترش معرفی و فروش‌آن‌ها، کتابفروشی‌ها را وارد فضای معاملات آنلاین کند.