سفیران کتاب

تیتر خبر

برای افرادی که قصد دارند دیگران را به خواندن کتاب تشویق نمایند و یا آن کتاب را به آنها آموزش دهند، سامانه کتاب پلاس بستر لازم را برای راه اندازی باشگاه کتابخوانی آنها فراهم آورده است که می توانند در آن افراد را با برگزاری مسابقه کتابخوانی و پویش های مطالعاتی و یا جلسات آنلاین نقد کتاب تشویق به کتابخوانی نماید همچنین می توانند حمایت و همکاری ناشران و یا سازمانهای دیگر را در این حرکت فرهنگی جلب نمایند.


" هم اکنون با ثبت نام در کتاب پلاس،  باشگاه کتابخوانی خود را رایگان راه اندازی کنید."


اساتید:
اساتید محترم دانشگاه می توانند با ثبت درس خود در سامانه از خدمات رایگان این سامانه در جهت بهبود فرآیندهای یاددهی و یادگیری بهره مند شوند و به فضای علمی این محیط فرهنگی کمک نمایند.مشارکت اساتید در این سامانه درتولید محتوای آموزشی و جذب دانشجویان امتیازاتی برای اساتید خواهد داشت، که ناشر نسبت به آن امتیازات اقدام به تشویق اساتید می­ نماید. برای اطلاع از خدمات ناشر عضو شوید و بعد از ثبت درس و انتخاب کتاب خدمات ناشر را مشاهده کنید.


ثبت نام 
تماس با ما

تهران - خیابان مطهری - تقاطح سهروردی شماره 94 - ساختمان شناسا
تلفن: 02141087281 -02141087282

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.