باشگاه

تیتر خبر

تداوم لذت خواندن کتاب برای دوستداران کتاب  از اهداف اصلی باشگاه مخاطبان کتاب پلاس است، در این باشگاه فرصتی برای همراهی بیشتر و خلق تجربه‌های متفاوت از خواندن کتاب  فراهم شده است. اگر عضو باشگاه مخاطبان کتاب پلاس شوید، می‌توانید با انجام ثبت نام، شرکت در مسابقه کتابخوانی کتاب پلاس، ثبت برچسب کتاب خود و  یا دعوت از دوستان، سکه کسب کنید و از جوایز موجود در باشگاه بهره‌مند شوید.ثبت نام و تکمیل پروفایل

پس از ثبت نام در باشگاه مخاطبان کتاب پلاس 2 سکه و پس از تکمیل اطلاعات پروفایل خود 1 سکه دیگر دریافت کنید. 

شرکت در مسابقه کتابخوانی کتاب پلاس

با شرکت در مسابقه میتوانید به ازای سوالات صحیح پاسخ داده شده سکه دریافت نمایید.

دعوت از دوستان

برای دعوت از دوستان به باشگاه ، لینک موجود در پروفایلتان را با آنها به اشتراک بگذارید و پس از ثبت نام آن ها  1 سکه دریافت نمایید.

ثبت کد برچسب کتاب

پس از تهیه کتاب با برچسب کتاب پلاس از ناشران عضو، و ثبت برچسب آن 3 سکه دریافت نمایید.

جوایز کتاب پلاس

با سکه های جمع‌آوری شده می‌توانید از جوایز بزرگ قرعه‌کشی کتاب پلاس ، کالاهاو خدمات همراه با تخفیف ار موسسات نام آشنا  و بن های خرید کتاب بهره مند شوید.


 

تماس با ما

تهران - خیابان مطهری - تقاطح سهروردی شماره 94 - ساختمان شناسا
تلفن: 02141087281 -02141087282

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.