کتاب مشکل حکایتی ست


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: مشکل حکایتی ست
  • ناشر : انتشارات مروارید
  • نویسنده : محمد صالحی ارام
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 66400866
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : morvarid.pub
بخشی از کتاب:

ناشر هنوز متنی قرار نداده است

نظرات
1 0
علیرضا

در كل كتاب خوبي بود. خسته نباشيد استاد

پاسخ

1 0
شهیده

از کتاب پونه از مار شكايت مي‌كرد: ز چه اين موذي بدكشل شرير از من (پونه) بدش مي‌آيد؟ «نسترن» درد دل پونه شنيد گفت: اي پونه، عزيزم، تبريك مار اگر از تو و از عطر تنت بيزار است، او خودش بيمار است! شاد بايد باشي، كه توئي «پونه» و خصمت «مار» است.

پاسخ

8 2
نفس

نویسنده سعی کرده در قالبی طنز و با ظاهری شوخ، یک سری از مشکلات حاصل از شهرنشینی در دوران معاصر پرداخته و تلاش کرده دغدغه های جامعه چه از نوع سیاسی و چه نه از نوع اجتماعی و مالی را به نمایش بگذارد

پاسخ

1 0
مسعود

بسیار خوب

پاسخ

8 161
حسین

نویسنده در این آثار به مشکلات انسان شهرنشین جامعه‌ی امروز پرداخته است. به دل‌نگرانی‌های سیاسی، فکری، اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی و در مجموع به آن‌چه زندگی شهروند طبقه متوسط را با تمام دغدغه‌هایش شکل داده است. آن‌چه از نظر محتوایی، طنز این آثار را به هم پیوند می‌دهد تلخی‌ای است که در پس ظاهر شوخ و شنگ نوشته‌ها پنهان است.

پاسخ

1 0
محمد

عالی فقط میتونم بگم حتما مطالعه کنید

پاسخ

14 5
نگار

یه جاهایبش خوب بود یه جاهاییش بد نبود یه جاهاییشم اوکیه اوکیا بودا ولی در میشه گفت بد نبود خلاصه دمش گرم راصی بودم.

پاسخ

پاسخ
امیر حسین

من قبلا کتاب شکل دگر خندیدن رو از آقای صالحی ارام خوانده بودم و بسیار لذت برده بودم.... اکثر شعرهای ایشون که با نام مستعار آمیرزاصالح هست رو خواده ام...شعرهای ناب و طنزی که اصلا زودگذر نیست و سالهای سال باقی خواهد ماند....ضمن اینکه واقعاً محتوای کتاب به قیمت پشت جلدش می ارزد...تفهیم یا تقسیم؟ گفت «پوتین» با «دونالد»: ای محتشم! «چالشی» گر هست، ترمیمش کنیم گر که ابهامی میان دولتین، در سیاست مانده، تفهیمش کنیم گفت با پوتین،دونالد: عالی جناب! ایده خوبی است، تنظیمش کنیم جز «اروپا» مابقی را در جهان، در وسط بنهاده، تقسیمش کنیم!.... حتما کتاب رو بخوانید....مطمئنا لذت خواهید برد.

0 0
مهسا

اين كتاب عاليه بسيار لذت خواهيد برد

پاسخ

1 3
رضا

سلام بسیار زیبا بود لذت بردم انشاالله موفق باشید و آثار دیگری از شما بتوانیم ببینیم و جوایز بیشتر ممنون

پاسخ

پاسخ
امیر حسین

شعرهای ناب و طنزی که اصلا زودگذر نیست و سالهای سال باقی خواهد ماند

پاسخ
فرزاد

کار استاد عالی هستش

1 2
علی

با سلام .با خواندن این کتاب واقعا روحیه عوض میشه و لبخند رو بر روی لب خواننده میاره،. این کتاب جزو معدود کتابهایی بوده که خوانده ام و بر دل نشسته پیشنهاد میکنم که حداقل یک بار این کتاب رو مطالعه کنید و از ثانیه به ثانیه لحظه ها لذت ببرید

پاسخ

پاسخ
فرزاد

هرکی این کتابو بخونه روحیه اش عوض میشه

تماس با ما

تهران - خیابان مطهری - تقاطح سهروردی شماره 94 - ساختمان شناسا
تلفن: 02141087281 -02141087282

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.