کتاب اقامت ابدی


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: اقامت ابدی
  • ناشر : گروه انتشاراتی ققنوس
  • نویسنده : ساناز زمانی
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 02166460099
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : qoqnoos.ir
بخشی از کتاب:

هدف اصلی مجموعه رمان ژانر، به دبیری محمدحسن شهسواری، نوشتن و انتشار رمان‌هایی متناسب با فرهنگ ایرانی (هرچند در برخی از وجوه تمایز چندانی میان ما و مخاطب جهانی وجود ندارد) و احترام به احساس، شعور و سلیقه فرهیخته نسل جدید مخاطبان است. رمان جنایی اقامت ابدی، نوشته ساناز زمانی است. سرگرد ریاحی مسئول حل پرونده قتل دو مرد میانسال است که جسدشان در جاده منتهی به فرودگاه پیدا شده است. یکی از آن‌ها مسافری در آستانه مهاجرت همیشگی از کشور است و دیگری راننده او. سرگرد ریاحی برای حل این پرونده پا درمسیر پر پیچ و خمی می‌گذارد. او که با مشکلات فراوانی در زندگی شخصی‌اش روبه‌روست برای حل این پرونده بیشتر از وظیفه‌ و فراتر از توانش تلاش می‌کند. در آستانه معرفی قاتل، او در برابر دوراهی سختی قرار می‌گیرد. به نظر می‌رسد یافتن قاتل همیشه هم اتفاق خوبی نیست. ساناز زمانی با آفرینش کاراکتر این سرگرد مغموم و اخلاق‌گرا، قصد دارد پلیسی ماندگار در ادبیات جنایی ایران ثبت کند.

نظرات برگی از کتاب
0 0
طاهره

اقامت ابدی قصه‌ای تکراری بود که جذاب وشیوا بیان شده بود ،مدتها بود که برای خواندن هیچ کتابی تا صبح بیدارنمانده بودم ...این کتاب ارزش خواندن دارد

پاسخ

1 0
محمد

داستانی با محوریت کینه و انتقام گیری شخصی درباره کارآگاه ریاحی است که ضمن روایت تلاشهای وی برای حل معماهای این پرونده، زندگی شخصی و خصوصی اش نیز نشان داده می شود. داستان این کتاب ریتم مناسب و سریعی دارد و رمانی است که ذهن خواننده را به چالش می کشد و پر از معماهای کوچک و بزرگ است. اینکه نویسنده نخواسته چهره ای صرفاً مثبت و بی نقص از پلیس نشان بدهد، دوست داشتم.

پاسخ

7 0
مروارید

متناسب با فرهنگ ایرانی

پاسخ

1 0
احسان

خوب بود

پاسخ

17 0
شریعت

در بزرگراه خلیج‌فارس، جنازه دو مرد در زیرگذری در کنار یک تاکسی پیدا می‌شود. و نیز شواهدی از حضور یک زن. سرگرد «محمد ریاحی» مامور حل پرونده این قتل‌های پیچیده می‌شود.

پاسخ

15 0
شریعت

در بزرگراه خلیج‌فارس، جنازه دو مرد در زیرگذری در کنار یک تاکسی پیدا می‌شود. و نیز شواهدی از حضور یک زن. سرگرد «محمد ریاحی» مامور حل پرونده این قتل‌های پیچیده می‌شود.

پاسخ

23 0
فاطمه

کتابی در ژانر جنایی و معمایی که ماجرای قتل دو مرد میانسال را پیگیری میکند. رمانی پلیسی و به مراتب خواندنی.

پاسخ

11 0
میم

با اينكه هنوز اين كتاب رو نخوندم ولي بي صبرانه مشتاق هستم تا شروعش كنم تنها اين جمله ميتونه براي جذابيت بيشتر كتاب كافي باشه "ساناز زمانی با آفرینش کاراکتر این سرگرد مغموم و اخلاق‌گرا، قصد دارد پلیسی ماندگار در ادبیات جنایی ایران ثبت کند. " چطور ميشه يه نفر كه درحال رفتن هميشگي از كشور بوده و راننده ش به قتل برسند و قاتل چه كسي ست؟

پاسخ

2 0
ابوالفضل

کتاب تلاشی بسیار موفق در ژانر جنایی هست که من از تصویری که از این سرگرد اخلاق گرا تو کتاب ترسیم شده خیلی خوشم اومد و چقدر اسم کتاب هم با مسما هست

پاسخ

2 0
داود

داستان خیلی راحت و روان تعریف شده بود. پرونده قتل پیچیده بود و کارآگاه هم باهوش بود ولی یه مقدار شخصیت ضعیفی داشت و خیلی غمگین بود. در کل برای کار اول خیلی خوب بود.

پاسخ

پاسخ
ناصری

بله همین طوره واقعا

تماس با ما

تهران - خیابان مطهری - تقاطح سهروردی شماره 94 - ساختمان شناسا
تلفن: 02141087281 -02141087282

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.